Translate

pirmdiena, 2015. gada 10. augusts

Grāmata: Salla Simuka (Sniegbaltītes triloģija) "Melna kā ogle" (3. grāmata)

Triloģijas trešās grāmatas lapaspuses ir pārlasītas un aizvērtas ciet. Spriedze arī šīs grāmatas scenāriju nav pametušas.

Bet tagad par pašu grāmatu :)

Autors: Salla Simuka
Nosaukums: Melna kā ogle
Izdevniecība: Zvaigzne ABC
Gads: 2014
Lpp: 176Grāmatas sirds: saturs :) 

Lumiki, dzīvojot parastu pusaudžu dzīvi, nespēj atbrīvoties no pagātnes rēgiem, cilvēkiem, atmiņām. Tuvojoties Ziemassvētkiem, Tamperes mākslas skolas audzēkņi kārtīgi gatavojas skandalozam iestudējumam, kura pamatā ir Sniegbaltītes pasakas tēma. Galvenā loma šajā izrādē ir piešķirta kam gan citam kā vien Lumiki. Mēģinājuma procesā Lumiki izbauda satraucošas emocijas, kas reizēm intriģē, bet tajā pašā laikā biedē. Bet tas vēl nav viss. 

Citāts: 

" Es tevi  vēroju.
  Es tevi vēroju tev to nezinot. Katru tavu kustību, katru izteiksmi. Tev šķiet, ka esi neredzama un nepamanāma, bet man ir zināms katrs tavs solis.
  Pazīstu tevi labāk nekā jebkurš cits.
  Pazīstu tevi labāk, nekā tu pazīsti pati sevi.
  Zinu par tevi VISU. "

Negaidīti tiek saņemta vēstule. Slepenais pielūdzējs?! Pagātnes šausmas?! Neaizmirsta mīlestība?! 

Citāts: 

" (vēstules teksts)

Vai pārdomāji? Tev ir divas iespējas, Lumiki. Vai nu tūlīt pat nāc laukā, vai arī Anna Sofija būs mirusi vēl pirms rītausmas. Vai varbūt tu vēlies viņas nāvi? Ja tā, labprāt to izdarīšu. Bet tikai tevis dēļ, mana dārgā."

Viņš nāk klajā ar bīstamu šantāžu- pakļaujies manām prasībām vai pirmizrāde var pārvērsties par baisāko notikumu pilsētā- asinsstindzinošu. Kas ir šis mistiskais tēls?! Kā paspēt, lai nenotiek šausminošākais? Kā rīkoties? Un vai Lumiki paspēs? 

Pārējos notikumus droši meklē grāmatas lapaspusēs :) To vēl ir ļoti daudz :) 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru